duchovne-knihy.sk

... objavte duchovno v knihách

Tvorivá modlitba

Tvorivá modlitba

Hodnotenie produktu: 4.75/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Kniha Tvorivá modlitba je prenikavou analýzou zmyslu modlitby ako vzťahu k Bohu a zároveň praktickým návodom ako sa modliť.

  • Cena: 3 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Názov: Tvorivá modlitba
Autor: Metropolita Antonij Surožský
Preklad: Roman Juriga
Počet strán: 52
Väzba: brožovaná väzba
Jazyk: slovenský jazyk
Rozmery: 148 x 210 mm
Vydavateľstvo: Monochromia

Anotácia:

Metropolita Antonij Surožský sa stal známym ešte za svojho života ako vynikajúci spisovateľ zaoberajúci sa vo svojich dielach modlitbou. "Tvorivá modlitba" je prenikavou analýzou zmyslu modlitby ako vzťahu k Bohu a zároveň praktickým návodom ako sa modliť. Metropolita Antonij sa vo svojom diele vyhýba skostnateným frázam a približuje čitateľovi podstatu a zmysel modlitby prostredníctvom príkladov zo života, čím sa jeho myšlienky stávajú zrozumiteľnými a ľahko sa pamätajú. Táto kniha je jedinečným zhrnutím myšlienok metropolitu Antonija a je ideálnym úvodom k jeho dielu.

Metropolita Antonij Surožský duchovne viedol pravoslávnych veriacich vo Veľkej Británii a je autorom kníh Tvorivá modlitba (1966), Škola modlitby( 1970), Boh a človek (1971), Meditácie nad témou (1972), Odvaha k mod-litbe(1973) a ďalších. Jeho dielo sa stretlo s neobyčajným záujmom čitateľov a bolo preložené do väčšiny európskych jazykov. Metropolita Antonij zosnul v Londýne 4. augusta 2003.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

  • Verím ...

    Verím v jednú, svätú, všeobecnú a apoštolskú cirkev ...

    Dostupnosť: Vypredané

    • 4,40 € s DPH

Prihlásenie